Güreşmania: Amerikan Güreşi
2010/09/19: Night of Champions
WWE Şov İncelemeleri - 2010

Gecenin ana maçında WWE Championship için bir Six-Pack Elimination Challenge maçı gerçekleşecek. Sheamus bu maçta kemerini Randy Orton, Edge, Chris Jericho, John Cena ve Wade Barrett'a karşı koruyacak. Kane ise World Heavyweight Title'ı The Undertaker'a karşı bir No Holds Barred maçında koruyacak. Ayrıca Kofi Kingson, Intercontinental Title'ı kazanmak için Dolph Ziggler'la karşılaşırken, Daniel Bryan da US Championship'i kazanmak için The Miz'le karşılaşacak. Tüm kemerlerin ortada olduğu bu gece de takım kemerleri de bir tag team turmoil maçında ortada olacak.

Devamını oku...
 
2010/08/15: SummerSlam
WWE Şov İncelemeleri - 2010

Gecenin ana maçında yedi kişilik iki takım arasında bir eleme maçı söz konusu. Bir tarafta RAW takımı, diğer tarafta kendisini ispatlama çabaları olan The Nexus takımı. World Heavyweight Championship kemerinin sahibi Kane, kemerin eski sahibi Rey Mysterio'ya karşı. WWE Championship'in sahibi Sheamus ise Randy Orton karşısında. Big Show üç SES üyesine birden karşı. Kofi ise Intercontinental Championship'in sahibi Dolph Ziggler'a karşı.

Devamını oku...
 
2010/05/23: Over the Limit
WWE Şov İncelemeleri - 2010

Gecenin ana maçında Batista, WWE Champion John Cena karşısında bir I Quit maçında. Batista bu maçı da alamazsa bir daha Cena ile bu kemer için mücadele edemeyecek. World Heavyweight kemerinin sahibi Jack Swagger ise The Big Show karşısında zorlu bir maça çıkacak. Eski iki ortak Edge ve Randy Orton karşı karşıya. Yeni bir ortaklık olan Jericho & Miz ise takım kemerlerini kazanmak için çaba sarfedecekler. CM Punk, Rey Mysterio'ya yenildiği taktirde saçlarını kaybedecek. Ayrıca DiBiase vs. R-Truth ve Kofi vs. McIntyre maçları da programa dahil.

Devamını oku...
 
WWE Brand Extension ve Draft Tarihçesi
Yazılar - Makaleler

WWE Draft tarihçesinin geniş anlatımı. 2002 senesinde başlayan Brand Extension ve daha sonra gelişen Draft Lottery kavramlarına sene sene bakış. Kadroların bölünmesi, sürpriz değişiklikler ve yerine oturmuş bir sisteme giden yol hakkında ayrıntılı bir makale.

Devamını oku...
 
2010/04/25: Extreme Rules
WWE Şov İncelemeleri - 2010

Gecenin ana maçında WWE Championship sahibi John Cena, bir Last Man Standing Match'te Wrestlemania'daki rakibi Batista'ya karşı. Yine bir Wrestlemania rövanşında Chris Jericho ve Edge bu sefer bir kafes maçında karşılaşıyorlar. Triple H ve Sheamus bu sefer kozlarını bir Street Fight'ta paylaşacaklar. World Heavyweight Title'ın sahibi Jack Swagger, şampiyonluklara alışmış Randy Orton karşısında. CM Punk, saçlarını kaybetme riski taşıdığı bir maçta Rey Mysterio karşısında. Ayrıca Big Show ve The Miz'i de sürprizler beklemekte.

Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack